Sierpień 30, 2018

podstawowe informacje

Hits: 75

Jeśli jesteś nauczycielem, a edukacja globalna nie jest dla Ciebie nowym tematem i chciałbyś dowiedzieć się więcej na tematy w niej zawarte oraz poznać nowe narzędzia przekazywania wiedzy w atrakcyjny sposób?

Jeśli tak, to zapraszamy na certyfikowane szkolenia pt. “Globalnie – skutecznie” organizowane przez Fundację Znak.

Szkolenia odbywać się będą jesienią w 4 terminach. Każdy szkolenie rozpoczynać się będzie w piątek o godzinie 13:00, a kończyć w niedzielę o godzinie 14:00. Zajęcia odbywać się będą w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Całość szkolenia to 20 godzin warsztatowych zajęć w kameralnych grupach.

Każdy uczestnik szkolenia oprócz wiedzy otrzyma materiały dydaktyczne oraz zobowiązany będzie do przeprowadzenia minimum jednego wydarzenia w ramach tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej 2018.

Po ukończeniu szkolenia i realizacji wydarzenia uczestnik otrzyma certyfikat “Skutecznego nauczyciela edukacji globalnej”, a jego szkoła certyfikat “Skuteczna szkoła. Globalnie – odpowiedzialnie”.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona,

dlatego aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz rekrutacyjny. Na jego podstawie zostaną wybrane osoby uczestniczące w szkoleniu.

Organizatorzy pokrywają koszty przejazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia*