sierpień 27, 2018

Narzędziownik

Hits: 490

Narzędziownik Edukacji Globalnej (NEG), to strona dla nauczycieli i edukatorów. Jeśli szukasz wiedzy i inspiracji, chcesz aby aby Twoje lekcje były bardziej atrakcyjne, a przekazywanie wiedzy bardziej efektywne? Zapraszamy do Narzędziownika Edukacji Globalnej! Tu znajdziesz zarówno narzędzia pomocne przy prowadzeniu zajęć, dowiesz się jak z nich korzystać oraz będziesz miał okazję zobaczyć jak w praktyce łączyć opisane narzędzia z tematyka edukacji globalnej.

W Narzędziowniku znajdziesz informację dotyczące różnorodnych narzędzi edukacyjnych oraz sposobów ich wykorzystania. Całość opatrzona jest także specjalnie przygotowanymi pakietami materiałów, gotowych do wykorzystania na lekcji m.in. z zakresu edukacji globalnej. Jako że każde narzędzie znajdujące się w Narzędziowniku jest opisane, może stać się cenną inspiracją do prowadzenia dalszych samodzielnych zajęć. 

Poszczególne narzędzia opisane są na osobnych stronach. Dla ułatwienia stworzyliśmy również wirtualna korkową tablicę – Padlet, gdzie przypięliśmy większość narzędzi oraz przydatne linki. Dzięki temu większość narzędzi możemy obejrzeć w jednym miejscu.

Padlet Narzędziownika Edukacji Globalnej – zapraszamy 🙂